Zpět na příspěvky

Den #3: provedli jsme rotaci personálu a objednáváme další pivo i vzorníky lamel

Veletrh R+T se ve středu v poledne přehoupl do své druhé poloviny a návštěvnost trhala rekordy. Den se opět nesl ve znamení mnoha schůzek, a abychom až do konce veletrhu zůstali čerství, provedli jsme částečnou rotaci personálu. Zpět do Česka se vrátil majitel Ladislav Vrána, naopak přijeli druhý majitel Jiří Nesvadbík a noví lidé z obchodního a marketingového týmu.

Středeční ráno bylo nezvykle klidnější, což se nám docela hodilo, protože jsme potřebovali provést drobné opravy na jednom z vystavených screenů. V průběhu dopoledne už se ale hala opět zaplnila a náš stánek byl v kurzu. Dostala se k nám dokonce informace, že mnozí návštěvníci dávají doporučení svým kolegům, ať se k nám zajdou podívat, což nám dělá velkou radost.

Během dopoledne jsme se potkali s několika našimi partnery, za všechny například s MH Stínící technika. Stavovali se u nás ale i exotičtější firmy, v paměti nám utkvěli zástupci společnosti z Madagaskaru. Tam ještě žádné stínění nedodáváme, tak se to možná za pár měsíců změní.

Doplňujeme zásoby i síly

Abychom zůstali i po zbytek veletrhu čerství, částečně jsme obměnili osazenstvo na stánku. Do České republiky se vrátil majitel Ladislav Vrána, naopak do Stuttgartu společně s několika lidmi z obchodu a marketingu přijel druhý majitel Jiří Nesvadbík.

Jak už jsme avizovali včera, musíme také doplnit zásoby piva, o které je velký zájem a stavují se na něj i kolegové z okolních stánků. Pomalu nám docházejí také katalogy a barevné vzorníky lamel, takže jsme pověřili kolegy, ať nám během čtvrtka dovezou další. Nové zásoby už by do pátku měly vystačit.

Jelikož ve středu večer dorazila do Stuttgartu naše grafička a fotografka Míša, chce během čtvrtka poctivěji projít více stánků a nafotit všechny zajímavosti. Ve čtvrtečním reportu se tak můžete těšit na detailnější info.

22. 2. 2024