Zpět na příspěvky

Den #5: postupný dojezd, oslavy a demontáž stánku

Poslední den na veletrhu R+T byl jako obvykle poklidnější. I přesto jsme jej využili naplno, znovu pozdravili některé kolegy a obchodní partnery a část našeho týmu dokonce zůstala ve Stuttgartu až do soboty, aby se v klidu vyspala, a ještě si užila návštěvu muzea Porsche.

Start do posledního dne veletrhu nebyl úplně podle našich představ, jelikož na hotelu v noci prasklo potrubí a ráno netekla teplá voda. Ranní rituál v podobě sprchy jsme tak tentokrát museli oželet.

Po příjezdu na výstaviště a otevření bran bylo jasné, že dnešní den už se ponese v poklidnějším duchu. Na našem stánku i přesto bylo živo, návštěvy z předešlého dne nám oplatila řada obchodních partnerů či kolegů. Stavili se u nás zástupci ISOTRY, Climaxu, ROMY, Waremy nebo Bematechu.

Ani my jsme však nezaháleli a udělali si poslední procházku po okolních halách. Pozornost jsme opět věnovali zejména lichým halám, ale zavítali jsme také do sudé čtyřky a pozdravili české firmy ZEBR a Shadeon.

Po poledni už se stuttgartské výstaviště citelně vyprázdnilo a vystavovatelé začali dopíjet zásoby a balit své stánky. My jsme s demontáží stánku započali kolem 18. hodiny. V sobotu ráno jedeme dohlédnout na demontáž našich vzorků žaluzií a screenů, aby se nepoškodily, a tím veletrh definitivně uzavřeme. Ještě před návratem do Česka jen část týmu využije příležitosti a staví se v muzeu značky Porsche.

Celkové zhodnocení veletrhu včetně čísel uděláme až s odstupem během nejbližších dní. Přesto už teď můžeme s jistotou říci, že se akce nadmíru povedla. Pořadatelé udělali maximum, ve Stuttgartu se sjelo více než tisíc vystavovatelů a atmosféra byla po celou dobu veletrhu skvělá.

Pokud do té doby nenastane nic výjimečného, uvidíme se znovu na R+T v roce 2027.

24. 2. 2024