Zpět na příspěvky

Den #2: návštěvnost neklesá, zájem o veletrh i náš stánek je obrovský

Veletrh R+T ve Stuttgartu v úterý pokračoval druhým dnem. Pivo mizí rychlejším tempem, než jsme čekali, u našeho stánku se „dveře netrhnou“ a někteří obchodníci absolvují i desítky schůzek denně. Ale přesto jsme si našli čas, abychom nakoukli také na stánky dalších vystavovatelů.

Brány veletrhu se v úterý opět otevřely v 9:00 ráno a opět přišla spousta lidí. Na stánku nás tentokrát navštívili někteří naši partneři – namátkou Martin Stára ze StarDesign, pánové z Diamond Design nebo zástupkyně Somfy, které nám pomohlo s přípravou stánku, protože všechny vystavené vzorky jsou vybavené motory Somfy a inteligentním systémem řízení TaHoma Switch. Děkujeme!

Velké speciální díky patří také těm partnerům, kteří na veletrh přiletěli i z Norska, Kypru nebo dokonce Austrálie.

Máme také radost, jak velký zájem vyvolává náš nový podomítkový screen. Jeho design a funkčnost jsme ladili dva roky, než jsme byli s výsledkem skutečně spokojení. Jak screen vypadá a funguje, se můžete podívat na videu našeho vedoucího obchodního oddělení Lukáše Musila. Lidé se ale chodí dívat také na naše venkovní žaluzie.

Reálně to vypadá tak, že náš stánek je prakticky nonstop zaplněný. Nejpilnější obchodníci absolvují i desítky schůzek denně a neustále nám chodí další žádosti o schůzku skrze formulář na webu. Ale budeme tu až do pátku včetně, takže času na všechny zájemce je pořád dost a máme radost z každé návštěvy, protože s mnohými se vidíme poprvé od R+T 2018.

Stavili jsme se za partnery i konkurencí

Přesto všechno jsme si našli pár chvil na obhlídku okolí. Stavili jsme se za Somfy a Geigerem, kteří nám představili svoje novinky (například motor na solární pohon), a letmo jsme prošli také stánky naší evropské konkurence – HELLY a ROMY.

Velmi příjemná byla zastávka ve stránku ZEBR, našeho dvorního dodavatele válcovacích tratí, kde jsme stihli i krátké kafe. Poté už jsme se opět odebrali směrem k našemu stránku a na večeři, protože únava začíná být znát.

Tak zase ráno!

21. 2. 2024