Zpět na příspěvky

R+T ve Stuttgartu začíná už v pondělí 19. února. Buďte při tom s námi

Největší veletrh stínicí techniky v Evropě – R+T – bude poprvé po šesti letech opět živě ve Stuttgartu. Naposledy proběhl naživo v roce 2018, poté byl kvůli pandemii covidu odložený a v roce 2021 se přesunul do on-line prostředí. Letos ho můžete zažít společně s námi, ať už přímo na místě, nebo prostřednictvím tohoto webu a našich sociálních sítí.

Vezeme 156m2 stánek od Vrtišky a Žáka i zbrusu nový produkt

Chceme, aby si naši partneři i návštěvníci odvezli ze Stuttgartu nadstandardní zážitek, proto jsme návrh stánku svěřili přednímu architektonickému studiu Vrtiška a Žák. Výsledkem spolupráce je velkorysé 156m2 dílo inspirované tvary a materiály venkovních žaluzií. Budete se tu dobře cítit i skvěle bavit.

Na stánku představíme úplně nový produkt (bohužel ještě nemůžeme prozradit detaily, ale máte se na co se těšit), vystavíme stávající portfolio venkovního stínění, provedeme vás naší výrobou prostřednictvím VR brýlí nebo si společně vyzkoušíme BIM konfigurátor a náš nový e-shop. Drobné občerstvení i možnost konzultace s kýmkoliv z našeho týmu považujeme za samozřejmost.

Rádi pro vás zařídíme vstupenku

Veletrh R+T začíná v pondělí 19. února v 9:00 ráno v kongresovém centru Messe Stuttgart, hned vedle mezinárodního letiště. Končí v pátek 23. února v 18:00.

Pokud byste se za námi chtěli stavit osobně, rádi pro vás zajistíme vstup na veletrh zdarma. Napište prosím na e-mail marketing@neva.eu a my vám pošleme volné vstupenky. Volných lístků máme však omezené množství, tak to ideálně nenechávejte na poslední chvíli.

Jestliže to máte do Stuttgartu daleko nebo se vám termín nehodí, můžete ho společně s námi sledovat alespoň online. Na tomto webu budeme každý den zveřejňovat nejzajímavější novinky a dění z veletrhu, další obsah najdete také na našich sociálních sítích – Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vás, ať už živě ve Stuttgartu, nebo prostřednictvím on-line reportáží.

6. 2. 2024