Zpět na příspěvky

Den #1: vysoká návštěvnost veletrhu i velký zájem o náš stánek

Máme za sebou první den na veletrhu R+T ve Stuttgartu. Ten letos netradičně začal už v pondělí (oproti obvyklému úterý), ale navzdory obavám se to na návštěvnosti nijak negativně neprojevilo. Právě naopak – první den byl velmi živý.

Jelikož část našeho týmu do Stuttgartu dorazila už v pátek večer (a další část v neděli), stihli jsme všechno nachystat přes víkend a pondělní ráno bylo relativně klidné. Brány prvním návštěvníkům se otevřely v 9:00, do hal se ihned nahrnuly stovky zájemců.

Zatím každý rok jsme byli v hale 4, letos poprvé v hale 7. Ale s naším stánkem jsme se tu rozhodně neztratili. Originální design stánku od studia Vrtiška & Žák lákal pozornost, stavovali se u nás obchodní partneři i zvědaví zájemci ze všech zemí Evropy. Kromě stánku pozornost budil hlavně náš nový produkt – podomítkové screenové rolety.

Během dopoledne jsme natočili rozhovory s Romanem Vrtiškou (spoluautorem stánku) a našimi zaměstnanci, udělali fotky a absolvovali networking v rámci neformálního setkání International Marketing Board. Také jsme si zběžně prohlédli okolní haly a nasáli inspiraci, nicméně celý den byl natolik hektický a plný schůzek, že jsme nestihli projít všechno. Novinky nebo technologie, které nás nejvíc zaujaly, tak představíme až v některém z dalších reportů.

20. 2. 2024